Mervesan MSI-1000-12C 1000W 12-220V Şarjlı İnvertör
9.555,00 TL
9.077,25 TL
%5 İNDİRİM
972,10 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
MS-1000-12C
Fiyat
Stok Durumu
Mevcut
Şarjlı invertörler, prize taklılı oldukları zaman aküleri şarj ederler, elektrikler gittikleri anda otomatik olarak aküdeki şarjdan 220V üretirler.
Marka    : Mervesan
Model No : MS-1000-12C
Kısa Devre / Aşırı Yük / Yüksek gerilim koruması
100 % Tam Yükte Çalışma
2 Yıl Garanti
CE Sertifikası
Mervesan MSI-1000-12C 1000W 12-220V Şarjlı İnvertör VERİMLİLİK  > 85%
MODİFİYE SİNÜS + Akü Şarjı
Giriş Voltajı : 12 VDC
Çıkış Voltajı : 220 VAC     43-67 Hz.
Çıkış Gücü  : 1000 Watt    PEAK ÇIKIŞ GÜCÜ 2500 Watt
Ölçüler       :  430x135x79
AKÜ ŞARJ    : OTOMATİK FULL ŞARJ ALGILAMA
ŞARJ DEVRESİ AKIMI : DC 12V : MAX. 10A
OTOMATİK ŞARJ GEÇİŞİ : ŞEBEKE  → INVERTER
GEÇİŞ SÜRESİ : ŞEBEKE  →   INVERTER 16ms
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Mervesan MSI-1000-12C 1000W 12-220V Şarjlı İnvertör MERVESAN markalı Mervesan MSI-1000-12C 1000W 12-220V Şarjlı İnvertör ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 9.077,25 TL İndirim Fırsatı ile satın al. MS-1000-12C