WDR-240-24
Stok Yok
Giriş  :     180 ~ 550 VAC
Çıkış  :     24 VDC
Güç  :       240  Watt
Amper  :  10 Amper
Ebat  :      63 x 125 x 114 mm
 Geniş giriş aralığı 180 ~ 550 VAC
MeanWell 240W 24VDC 10A Geniş Giriş Ray Montaj Güç Kaynağı Meanwell markalı MeanWell 240W 24VDC 10A Geniş Giriş Ray Montaj Güç Kaynağı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 7.360,63 TL İndirim Fırsatı ile satın al. WDR-240-24
MeanWell 240W 24VDC 10A Geniş Giriş Ray Montaj Güç Kaynağı