WDR-120-48 120W 48VDC 2.5A Geniş Giriş Ray Montaj Güç Kaynağı
5.809,44 TL
3.776,14 TL
%35 İNDİRİM
404,39 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
WDR-120-48
Stok Yok
Giriş  :     180 ~ 550 VAC
Çıkış  :     48 VDC
Güç  :       120  Watt
Amper  :  2.5 Amper
Ebat  :      40 x 125 x 114 mm
 Geniş giriş aralığı 180 ~ 550 VAC
WDR-120-48 120W 48VDC 2.5A Geniş Giriş Ray Montaj Güç Kaynağı Meanwell markalı WDR-120-48 120W 48VDC 2.5A Geniş Giriş Ray Montaj Güç Kaynağı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 3.776,14 TL İndirim Fırsatı ile satın al. WDR-120-48