WDR-120-24 - 24V 5A Geniş Giriş Ray Montaj Güç Kaynağı
5.809,44 TL
3.776,14 TL
%35 İNDİRİM
404,39 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
WDR-120-24
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Giriş  :     180 ~ 550 VAC
Çıkış  :    24 VDC
Güç  :      120 Watt
Amper  :  5 Amper
Ebat  :     40 x 125 x 114 mm
  •  Geniş giriş aralığı 180 ~ 550 VAC
  •  Korumalar : Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj
  •  DIN Ray montajı, TS35/7.5 yada 15
  •  Serbest hava akışı soğutmalı
  •  DC için LED göstergesi
  •  Çalışma sıcaklığı aralığı: - 25 ~ + 70 ° C
  •  Yüksek verimlilik % 90 ve düşük güç dağılımı
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
WDR-120-24 - 24V 5A Geniş Giriş Ray Montaj Güç Kaynağı Meanwell markalı WDR-120-24 - 24V 5A Geniş Giriş Ray Montaj Güç Kaynağı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 3.776,14 TL İndirim Fırsatı ile satın al. WDR-120-24