TDR-480-24
Fiyat
Stok Durumu
Mevcut
Giriş : 3 Faz 340 ~ 550 VAC
Çıkış : 24 VDC
Güç : 480 Watt
Amper : 20 Amper
Ebat : 85 x 125 x 129 mm
  • Üç fazlı 340-550VAC geniş aralıklı giriş (Çift fazlı çalıştırma mümkündür)
  • Korumalar : Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj
  • DIN Ray montajı, TS35/7.5 yada 15
  • Serbest hava akışı soğutmalı
  • DC için LED göstergesi
  • Entegre aktif PFC fonksiyonu EN61000-3-2'ye uygundur
  • Dahili sabit akım sınırlama devresi
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: - 30 ~ + 70 ° C
  • Genişlik sadece 85.5 mm