Sunline 3005D-III 0-30V 5A Ayarlı Dc Güç Kaynağı
5.733,00 TL
3.439,80 TL
%40 İNDİRİM
368,37 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
S-3005D-III
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Sunline 3005D-III 30V 5A Ayarlanabilir Dc Güç Kaynağı
 Sunline 3005D-III Uzun kullanım ömürlü güç kaynağı
Aşırı yük ve akım koruması ile ürün güvenliği maksimum düzeye çıkartılarak tasarlandı
Küçük boyut hafiflik, taşınması ve taşınması kolaydır.
Yüksek verimlilik, güçlü yük kapasitesi ve düşük gürültü.
3 Koruma: Kısa Devre/Aşırı Akım/Aşırı Isınma
 Kompakt, hafif, taşınabilir ve taşıması kolaydır
 Yüksek güç kapasitesi ve nispeten düşük gürültü ile yüksek verimli.
 3 dijital hassas değer göstergesi
 24 saat tam yükte çalışma
 Fan soğutma işlevi
Model Kodu : 3005D-III
Ana Ünite Boyutları : L195*W70*H157mm ±5mm
Çalışma Ortam Sıcaklığı : -10-40℃-/14-104℉
Bağıl Nem : <90%
Çıkış Aralığı Gerilim : DC 0-30V
Çıkış Güçü : 150W
Çıkış Akımı : 0-5A
Besleme güçü : AC 220-240, 50Hz/60Hz
Çalışma Sıcaklığı : -10°C-40°C
Çıkış voltajı 0 ile nominal değer arasında sürekli ayarlanabilir
Voltaj Kararlılığı : 0.01% +2mV
Yük Kararlılığı : 0.01 +2mV
Güç Kararlılığı : %0.1+ 3mA
Ağırlık  : 1,8 kg
Kutu İçeriği :
1 Adet    : Sunline 3005D-III DC Power Supply 0-30V/5A
1 Adet    : Test probu
1 Adet    : Güç kablosu
1 Adet    : Kullanım kılavuzu
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sunline 3005D-III 0-30V 5A Ayarlı Dc Güç Kaynağı Sunline markalı Sunline 3005D-III 0-30V 5A Ayarlı Dc Güç Kaynağı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 3.439,80 TL İndirim Fırsatı ile satın al. S-3005D-III