Omron S8FS-C35048 48V Dc 9.7A Metal Kasa Güç Kaynağı
4.871,76 TL
3.166,64 TL
%35 İNDİRİM
339,12 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
S8FS-C35048
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Geniş Giriş Aralıkları: 100 ila 120 VAC ve 200 ila 240 VAC
Montaj Braketleri ile DIN Raylarına kolay montaj.
Omron Metal Kasa Güç Kaynağı Teknik Özellikler:
Çıkış Gerilimi : 48Vdc
Çıkış Akımı : 9.7A
Güç derecesi : 350W
Çıkış Sayısı : 1
Giriş gerilimi : 100 - 240V ac
Seri : S8FS-C
Gövde boyutları : 212x112x50mm
Koruma : aşırı yük önleyici OPP, kısa devre koruması SCP
Elektriksel bağlantı : terminal bloğu
Verimlilik : %88
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Omron S8FS-C35048 48V Dc 9.7A Metal Kasa Güç Kaynağı OMRON markalı Omron S8FS-C35048 48V Dc 9.7A Metal Kasa Güç Kaynağı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 3.166,64 TL İndirim Fırsatı ile satın al. S8FS-C35048