Omron S8FS-C10024 24V Dc 4.5A Metal Kasa Güç Kaynağı
1.971,60 TL
1.281,54 TL
%35 İNDİRİM
137,24 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
S8FS-C10024
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Geniş Giriş Aralıkları: 100 ila 120 VAC ve 200 ila 240 VAC
Montaj Braketleri ile DIN Raylarına kolay montaj.
Omron Metal Kasa Güç Kaynağı Teknik Özellikler:
Çıkış Gerilimi : 24Vdc
Çıkış Akımı : 4.5A
Güç derecesi : 100W
Çıkış Sayısı : 1
Giriş gerilimi : 100 - 240V ac
Seri : S8FS-C
Gövde boyutları : 159x97x38mm
Koruma : aşırı yük önleyici OPP, kısa devre koruması SCP
Elektriksel bağlantı : terminal bloğu
Verimlilik : %87
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Omron S8FS-C10024 24V Dc 4.5A Metal Kasa Güç Kaynağı OMRON markalı Omron S8FS-C10024 24V Dc 4.5A Metal Kasa Güç Kaynağı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 1.281,54 TL İndirim Fırsatı ile satın al. S8FS-C10024