Omron G2RV-SR700 24VDC Slim Röle ve Soketi
419,76 TL
272,84 TL
%35 İNDİRİM
29,22 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
G2RV-SR700-24VDC
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Omron İnce röle & siyah soket, 6A, SPDT, vidalı terminal, 24V Dc
Küresel standart boyutlu, 6,2 mm genişliğe sahip düşük profilli ince slim röle serisi
Tek kutuplu 6 A ince şekil ile gerçekleştirilmiş açma ve kapama yeteneği.
Küçük yük anahtarlaması için Au-kaplamalı kontakların kullanıldığı 50 mA tek kutuplu mikro yük ürünleri de mevcuttur.
Vidalı terminal ayrıca vida tipi ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde stoklanmıştır.
Monte edilmiş röle, değiştirme sırasında bükülmesi zor olan geçmeli terminaller kullanır
24VDC enversör kontaklı slim röle ve soketi.
Sipariş Kodu : OMRON G2RV-SR700
BBobin voltajı : 24VDC
Bobin Akımı : 13,5 mA
Anahtarlama Gerilimi: 440 VAC, 125 VDC
İletişim Malzemesi: Gümüş Alaşımı (Ag)
Tip : Slim röle ve soketi
Kontak : 1 NO + 1 NC (Enversör Kontak)
Kontak Akımı : 6A
Montaj : Ray Tipi
Test Butonu : Yok
Kablo Girişi : Vida bağlantılı
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Omron G2RV-SR700 24VDC Slim Röle ve Soketi OMRON markalı Omron G2RV-SR700 24VDC Slim Röle ve Soketi ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 272,84 TL İndirim Fırsatı ile satın al. G2RV-SR700-24VDC