Omron G2R-2-SN 24V DC 5A 2 Kontak Ledli Röle
298,92 TL
194,30 TL
%35 İNDİRİM
20,81 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
G2R2-SN-24VDC
Fiyat
Stok Durumu
Mevcut
OMRON G2RS Serisi Kilitlemesiz Röle
Özellikler ve Avantajlar
Entegre Bobin durum LED'i ve mekanik çalışma göstergesi
Anlık ve kilitlenebilir test düğmesi, DC için mavi, AC versiyonları için kırmızı
Kadmiyum ve kurşunsuz
Temas direnci: 100 mΩ
250VAC ve 30VDC'de 10A, 8A maksimum anahtarlama kapasitesi
Kilitlenebilir test düğmesi modelleri mevcuttur.
Dahili mekanik çalışma göstergesi.
Etiket ile birlikte verilir
Kontak temas izolasyonu: 5000 V ac
Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 → + 70 ° C
Model : G2R-2-SN OMRON
Bobin Gerilimi : 24VDC
Bobin Direnci   : 1,113 kΩ
Bobin Gücü      : 530mW
Kontak Yapısı : 2CO (DPDT)
Kontak Gücü : 5A (max. pik akımı)
Pin Sayısı : 8
Montaj : P2RF-08-E Soket
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Omron G2R-2-SN 24V DC 5A 2 Kontak Ledli Röle OMRON markalı Omron G2R-2-SN 24V DC 5A 2 Kontak Ledli Röle ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 194,30 TL İndirim Fırsatı ile satın al. G2R2-SN-24VDC