Omron S8VK-G24048 240W 48VDC 5A Ray Tipi Güç Kaynağı
8.904,00 TL
5.787,60 TL
%35 İNDİRİM
619,80 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
S8VK-G24048
Fiyat
Stok Durumu
Mevcut
OMRON S8VK-G Kompakt güç kaynağı serisi, Uygulamanız için doğru güç kaynağı
S8VK-G çok kompakt bir boyutta çok geniş bir ürün serisi sunar (15 W - 480 W aralığında).
Dengeli çalışma sağlamak için geniş işlem sıcaklığı (-40 - +70ºC)
Kolay kablolama sağlamak için iki adet DC çıkış terminali (negatif faz için üç adet)
Güç tüketimini azaltmak için yüksek verimlilik (%90)
Güç Artırma fonksiyonu (%120)
Daha yüksek titreşim dayanımı ve kolay kuruluma olanak sağlamak için DIN rayı montaj klipsi
Tip : DIN Ray Tipi
Montaj yöntemi : DIN rayı
Faz : Tek
Güç çıkışı : 240W
Yeterlik : 92 %
Çıkış voltajı : 48V DC
Nominal çıkış akımı : 5A
Güç artırma oranı : 120 %
Sıcaklık aralığı : -40-70°C
terminal : Vida
AC 50 Hz'de nominal besleme gerilimi : 100-240V
İzin verilen besleme gerilimi AC : 85-264V
Ürün Genişliği (ambalajsız) : 60mm
Ürün Yüksekliği (ambalajsız) : 125mm
Ürün Derinliği (ambalajsız) : 140mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Omron S8VK-G24048 240W 48VDC 5A Ray Tipi Güç Kaynağı OMRON markalı Omron S8VK-G24048 240W 48VDC 5A Ray Tipi Güç Kaynağı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 5.787,60 TL İndirim Fırsatı ile satın al. S8VK-G24048