Omron S8VK-S12024 120W 24VDC 5A Ray Tipi Güç Kaynağı
5.342,40 TL
3.472,56 TL
%35 İNDİRİM
371,88 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
S8VK-S12024
Mevcut
OMRON S8VK-S Anahtarlamalı kompakt güç kaynağı serisi, Küçük kontrol panoları için mükemmel çözüm.
-40 ile 70°C arası ortam sıcaklıklarında güvenilir çalışma
DC besleme girişini destekler (90–350 VDC).
% 120'de güç arttırma fonksiyonu (60 W ve 120 W)
% 150'de güç arttırma fonksiyonu (240 W ve 480 W)
Düşük gerilim alarmı (240 W ve 480 W)
Yan yana montaj mümkündür (55°C'ye kadar)
5G titreşime karşı dayanıklıdır ve 1 saniyeliğine 300 VAC’lik anormal giriş gerilimine dayanır.
PCB kaplama toza, aşındırıcı gazlara ve neme karşı korur.
3.000 m’lik rakımda çalışma için onaylanmıştır.
RoHS uyumluluğu
Tip : DIN Ray Titi
Montaj yöntemi : DIN rayı
Faz : Tek
Güç çıkışı : 120W
Verimlilik : 92 %
Çıkış voltajı : 24V DC
Nominal çıkış akımı : 5A
Güç artırma oranı : 120 %
Sıcaklık aralığı : -40-70°C
terminal : Push-in Plus terminal
güvenilirlik testi : 135.000 saat min.
Yaşam beklentisi : 10 yıl min.
AC 50 Hz'de nominal besleme gerilimi : 100-240V
İzin verilen besleme gerilimi AC : 85-264V
Ürün Genişliği (ambalajsız) : 55mm
Ürün Yüksekliği (ambalajsız) : 90mm
Ürün Derinliği (ambalajsız) : 90mm
3000 m rakım sertifikası (UL/EN/IEC 62368-1 ve EN 62477-1)
EN/IEC 61558-2-16'ya uygundur.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Omron S8VK-S12024 120W 24VDC 5A Ray Tipi Güç Kaynağı OMRON markalı Omron S8VK-S12024 120W 24VDC 5A Ray Tipi Güç Kaynağı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 3.472,56 TL İndirim Fırsatı ile satın al. S8VK-S12024