Omron S8VK-T24024 3 Faz 240W 24VDC 10A Ray Tipi Güç Kaynağı
9.285,60 TL
6.035,64 TL
%35 İNDİRİM
646,37 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
S8VK-T24024
Mevcut
OMRON S8VK-T Kompakt trifaze girişli güç kaynağı serisi
3 fazlı S8VK-T serisi, kompakt Güç Kaynağı serisine (120 W - 960 W) katkı sağlar ve size en iyi boyutu sunar (tıpkı tek fazlı tip S8VK-G gibi).
S8VK-T serisi, 3 faz giriş (3 x 320 - 576 VAC), 2 faz giriş (2 X 340 - 576 VAC) ve DC girişi (450 - 810 VDC) de kapsayan kabul edilebilir ve geniş bir giriş aralığına sahiptir
Dengeli çalışma sağlamak için geniş çalışma sıcaklığı (-40ºC - +70ºC)
Kolay kablolama sağlamak için iki adet DC çıkış terminali (negatif faz için üç adet)
Güç tüketimini azaltmak için yüksek verimlilik (%90)
Güç Artırma fonksiyonu (%120)
Metal DIN rayı montaj klipsi ile yüksek titreşim dayanımı.
Tip : DIN Ray Tipi
Montaj yöntemi : DIN rayı
Faz : Üç
Güç çıkışı : 240W
Yeterlik : 89 %
Çıkış voltajı : 24V DC
Nominal çıkış akımı : 10A
Güç artırma oranı : 120 %
Sıcaklık aralığı : -40-70°C
terminal : Vida
AC 50 Hz'de nominal besleme gerilimi : 380-480V
İzin verilen besleme gerilimi AC : 320-576V
Ürün Genişliği (ambalajsız) : 60mm
Ürün Yüksekliği (ambalajsız) : 125mm
Ürün Derinliği (ambalajsız) : 140mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Omron S8VK-T24024 3 Faz 240W 24VDC 10A Ray Tipi Güç Kaynağı OMRON markalı Omron S8VK-T24024 3 Faz 240W 24VDC 10A Ray Tipi Güç Kaynağı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 6.035,64 TL İndirim Fırsatı ile satın al. S8VK-T24024