OEM 63-20LS5VC Endüstriyel Çizgi Lazer
9.361,92 TL
7.489,54 TL
%20 İNDİRİM
802,07 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
OEM
Stok Kodu
OEM63-20LS5VC
Fiyat
Stok Durumu
Mevcut
Optik : Çizgi Lazer
Maksimum Optik Çıkış Gücü : 20mW
Dalgaboyu / Renk : 635nm / Kırmızı
Çalışma Gerilimi : +5VDC
Ayarlanabilir Odak : Hayır
Dış Ölçüler : Ø16x80 mm
IP Seviyesi: IP67
Işın Çıkış Aralığı: 3.5mm
Devre Kontrolü: ACC
Ortalama Ömür (25°C): >8000s