Mervesan MRW-600-12C 600w 12V 50A Akü Şarj Cihazı
10.920,00 TL
9.828,00 TL
%10 İNDİRİM
1.052,50 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
MRW-600-12C
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Mervesan MRW-600-12C akü şarj adaptörü uzaktan kontrol ünitesi ile birlikte teslim edilmektedir.
Çıkış güçü (WATT)  : 600 W
Çıkış Voltaj (VDC) : 12V ~ 14.2V DC
Çıkış Akımı (ADC)  : 50A
Ölçüler (mm) : 233*136*62
Mervesan MRW-600-12C 600w 12V 50A Akü Şarj Cihazı MERVESAN markalı Mervesan MRW-600-12C 600w 12V 50A Akü Şarj Cihazı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 9.828,00 TL İndirim Fırsatı ile satın al. MRW-600-12C