Mervesan MRW-60-12-S 60W 12V DC 5A Metal Kasa Slim Güç Kaynağı
409,50 TL
368,55 TL
%10 İNDİRİM
39,47 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
MRW-60-12-S
Fiyat
Stok Durumu
Mevcut
Mervesan MRW-60-12-S 5A Metal Kasa Slim Güç Kaynağı
Teknik Bilgiler
MODEL                          MRW-60-12-S
GİRİŞ VOLTAJI          200-240V AC 43/67HZ
ÇIKIŞ VOLTAJI (VDC) 12VDC
ÇIKIŞ AKIMI (AMPER) 5A
ÇIKIŞ GÜCÜ (WATT) 60 W
ÖLÇÜLER (MM)       160*40*33 MM
UYGUN RAY ÖLÇÜLERİ TS-35/7.5 TS 35/-15
Kullanım Alanları
Etiketler :
Mervesan MRW-60-12-S 60W 12V DC 5A Metal Kasa Slim Güç Kaynağı MERVESAN markalı Mervesan MRW-60-12-S 60W 12V DC 5A Metal Kasa Slim Güç Kaynağı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 368,55 TL İndirim Fırsatı ile satın al. MRW-60-12-S