Mervesan MRW-280-24C 280w 24V 10A Akü Şarj Cihazı
3.822,00 TL
3.439,80 TL
%10 İNDİRİM
368,37 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
MRW-280-24C
Fiyat
Stok Durumu
Mevcut
Çıkış güçü (WATT)  : 280 W
Çıkış Voltaj (VDC) : 24V ~ 28.2V DC
Çıkış Akımı (ADC)  : 10 A
Ölçüler (mm) : 190*106*60
Mervesan MRW-280-24C 280w 24V 10A Akü Şarj Cihazı MERVESAN markalı Mervesan MRW-280-24C 280w 24V 10A Akü Şarj Cihazı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 3.439,80 TL İndirim Fırsatı ile satın al. MRW-280-24C