Mervesan MRW-280-12C 280w 12V 20A Akü Şarj Cihazı
3.822,00 TL
3.439,80 TL
%10 İNDİRİM
368,37 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
MRW-280-12C
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Çıkış güçü (WATT)  : 280 W
Çıkış Voltaj (VDC) : 12V ~ 14.2V DC
Çıkış Akımı (ADC)  : 10 / 20A
Ölçüler (mm) : 190*106*65
Mervesan MRW-280-12C 280w 12V 20A Akü Şarj Cihazı MERVESAN markalı Mervesan MRW-280-12C 280w 12V 20A Akü Şarj Cihazı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 3.439,80 TL İndirim Fırsatı ile satın al. MRW-280-12C