Mervesan MRW-150-12C 150w 12V 10A Akü Şarj Cihazı
2.730,00 TL
2.457,00 TL
%10 İNDİRİM
263,12 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
MRW-150-12C
Fiyat
Stok Durumu
Mevcut
Çıkış güçü (WATT)  : 150 W
Çıkış Voltaj (VDC) : 12V ~ 14.2V DC
Çıkış Akımı (ADC)  : 10 A
Ölçüler (mm) : 130*106*65
Korumalar:
Ters bağlantı koruması
Kısa dervre koruması
Aşırı yük ve akım koruması
Aşırı ısınma koruması
Şarj Modları :
Kuvvetli şarj
Sabit voltaj ve akım şarjı
Tanpon şarj
Akü Tipi :
Sulu, AGM, Jel akü
Perpa Otomasyon Mervesan Türkiye resmi satış bayisi olarak hizmet vermektedir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Mervesan MRW-150-12C 150w 12V 10A Akü Şarj Cihazı MERVESAN markalı Mervesan MRW-150-12C 150w 12V 10A Akü Şarj Cihazı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 2.457,00 TL İndirim Fırsatı ile satın al. MRW-150-12C