SDR-240-48
Stok Yok
Meanwell ray tipi güç kaynakları yüksek perpformans ve kalite sunan global bir üreticidir.
Güç : 240W
Çıkış Voltajı : 48Vdc
Çıkış Akımı : 5 A
Boyutlar : 63x125x114
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Meanwell 240W 48V 5.0A 88-264V SDR Minyatür Ray Montaj Güç Kaynağı Meanwell markalı Meanwell 240W 48V 5.0A 88-264V SDR Minyatür Ray Montaj Güç Kaynağı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 5.681,95 TL İndirim Fırsatı ile satın al. SDR-240-48
Meanwell 240W 48V 5.0A 88-264V SDR Minyatür Ray Montaj Güç Kaynağı