Mean Well TS-1500-224B 1500W 230V Sinüs İnverter
41.004,60 TL
25.422,85 TL
%38 İNDİRİM
2.722,58 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
TS-1500-224B
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
İnverter Nedir?
Enerji tasarrufu sağlamak amacı ile kullanılırlar.Örnek verecek olursak; 12V, 24V, 48V doğru akıma sahip akü voltajını 230V alternatif akım 50 Hz voltajına çeviriler.
İnverter Nasıl Çalışır?
İnverter Ne işe Yarar?
İnverter 0,5 ile 2000 Hz arasında hız ayarı yapabilmektedir. Önce şebeke gerilimleri doğrultarak şebeke içinde meydana gelen gerilim, pik ve bozucu elektrik dalgalarını ara devre de yani kondansatör bobinlerde filtreleyerek temizler.Bu işlem sonucunda cihazda ki enerji tasarrufu arar.Kalkış akımları olmadığından dolayı da şebekeye zarar vermezler ve aç/kapa sistemi ile çalışmazlar.En az en çok aralıklarla çalıştıklarından dolayı da sıklıkla tercih edilirler.
Mean Well TS-1500-224B 1500W 230V Sinüs İnverter Özellikler:
  • Ürün: Güç Çeviriciler
  • Çıkış Voltajı: 230 V
  • Çıkış Gücü: 1500 W
  • Giriş Voltajı: 24 V DC
  • Çıkış Adedi: 1 Çıkış
  • Aşırı Gerilim Değerlendirme: 3000 W
  • Montaj Şekli: Şasi
  • Ambalaj: Yığın
  • Seri: TS-1500
  • Birim Ağırlık: 6,81 kg
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Mean Well TS-1500-224B 1500W 230V Sinüs İnverter Meanwell markalı Mean Well TS-1500-224B 1500W 230V Sinüs İnverter ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 25.422,85 TL İndirim Fırsatı ile satın al. TS-1500-224B