Mean Well SD-500L-12 Tek Çıkış 19-72 V Giriş 12V Çıkış 500W DC-DC Converter
13.027,56 TL
8.467,91 TL
%35 İNDİRİM
906,84 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
SD-500L-12
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Mean Well SD-500L-12 DC Converter Özellikler:
  • Güç  : 500W
  • Giriş Vdc : 19-72V
  • Çıkış Vdc : 12V
  • Amper : 0-40A
  • Dc Ayar : 11 - 15 V
  • Ölçüler : 215x115x50 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Mean Well SD-500L-12 Tek Çıkış 19-72 V Giriş 12V Çıkış 500W DC-DC Converter Meanwell markalı Mean Well SD-500L-12 Tek Çıkış 19-72 V Giriş 12V Çıkış 500W DC-DC Converter ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 8.467,91 TL İndirim Fırsatı ile satın al. SD-500L-12