SD-350B-24
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Mean Well SD-350B-24 Tek Çıkış 19-36 V Giriş 24V Çıkış 350W DC-DC Converter
Mean Well SD-350B-24 DC Converter Özellikler:
  • Güç  : 350W
  • Giriş Vdc : 19-36V
  • Çıkış Vdc : 24V
  • Amper : 0-14.6A
  • Dc Ayar : 23- 30 V
  • Ölçüler : 215x115x50 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Mean Well Tek Çıkış 19-36 V Giriş 24V Çıkış 350W DC-DC Converter Meanwell markalı Mean Well Tek Çıkış 19-36 V Giriş 24V Çıkış 350W DC-DC Converter ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 5.610,97 TL İndirim Fırsatı ile satın al. SD-350B-24
Mean Well Tek Çıkış 19-36 V Giriş 24V Çıkış 350W DC-DC Converter