Mean Well SD-350B-12 Tek Çıkış 19-36 V Giriş 12V Çıkış 350W DC-DC Converter
8.632,26 TL
5.352,00 TL
%38 İNDİRİM
573,15 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
SD-350B-12
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Mean Well SD-350B-12 Tek Çıkış 19-36 V Giriş 12V Çıkış 350W DC-DC Converter Özellikler:
  • Güç : 350W
  • Giriş Vdc : 19-36V
  • Çıkış Vdc : 12V
  • Amper : 0-27.5A
  • Dc Ayar : 11 - 16 V
  • Ölçüler : 215x115x50 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Mean Well SD-350B-12 Tek Çıkış 19-36 V Giriş 12V Çıkış 350W DC-DC Converter Meanwell markalı Mean Well SD-350B-12 Tek Çıkış 19-36 V Giriş 12V Çıkış 350W DC-DC Converter ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 5.352,00 TL İndirim Fırsatı ile satın al. SD-350B-12