Mean Well SD-200B-48 Tek Çıkış 19-36 V Giriş 48 V Çıkış 200W DC-DC Converter
7.283,64 TL
3.641,82 TL
%50 İNDİRİM
390,01 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
SD-200B-48
Fiyat
Stok Durumu
Mevcut
Mean Well SD-200B-48 Tek Çıkış 19-36 V Giriş 48 V Çıkış 200W DC-DC Converter Özellikler:
  • Güç : 200W
  • Giriş Vdc : 19-36V
  • Çıkış Vdc : 48V
  • Amper : 0-4.2A
  • Dc Ayar : 43- 53 V
  • Ölçüler : 215x115x50 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Mean Well SD-200B-48 Tek Çıkış 19-36 V Giriş 48 V Çıkış 200W DC-DC Converter Meanwell markalı Mean Well SD-200B-48 Tek Çıkış 19-36 V Giriş 48 V Çıkış 200W DC-DC Converter ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 3.641,82 TL İndirim Fırsatı ile satın al. SD-200B-48