Mean Well Rsp-750-27 27VDC Güç Kaynağı
17.111,64 TL
10.609,22 TL
%38 İNDİRİM
1.136,16 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
RSP-750-27
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Mean Well RSP-750 750W tek çıkışlı kapalı tip AC / DC güç kaynağıdır. Bu seri, 90 ~ 264VAC giriş voltajı için çalışır ve modelleri çoğunlukla endüstriden talep edilen DC çıkışlı sunar. Her model, fan hız kontrolü ile dahili fan ile soğutulur, 70 ° C'ye kadar sıcaklık için çalışır. Ayrıca, RSP-750 ° C, çıkış programlama, uzaktan ON-OFF kontrolü, yardımcı güç, vb. gibi çeşitli yerleşik fonksiyonları donatarak geniş tasarım esnekliği sağlar.
Evrensel AC giriş / Tam aralık
Yerleşik aktif PFC işlevi
% 92'ye varan yüksek verim
Çıkış voltajı ve sabit akım seviyesi programlanabilir
Dahili DC fan ile zorlamalı hava soğutma
Dahili uzaktan ON-OFF kontrolü / uzaktan algılama / yardımcı güç DC OK sinyali
Korumalar: Kısa devre / Aşırı Yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık
Sertifikalar : Güvenlik: UL / EN / IEC 60950-1 - EMC: EN 55022/55024
Mean Well Rsp-750-27 27VDC Güç Kaynağı Teknik Özellikler :
  • Çıkış Voltajı Kanal 1: 27 VDC
  • Çıkış Sayısı: 1 Çıkış
  • Çıkış gücü: 750,6 W
  • Açık Çerçeve / Kapalı: kapalı
  • Giriş gerilimi: 90 VAC ila 264 VAC
  • Çıkış Akım Kanalı 1: 27,8 A
  • Uzunluk : 250 mm
  • Genişlik: 127 mm
  • Yükseklik: 41 mm
  • Giriş Frekansı: 47 Hz ila 63 Hz
  • Ürün tipi: Anahtarlama Güç Kaynakları
  • Ağırlık birimi: 1,64 kg
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Mean Well Rsp-750-27 27VDC Güç Kaynağı Meanwell markalı Mean Well Rsp-750-27 27VDC Güç Kaynağı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 10.609,22 TL İndirim Fırsatı ile satın al. RSP-750-27