Mean Well RPB1600 12V/100A Akü Şarj Cihazı
39.661,44 TL
25.779,94 TL
%35 İNDİRİM
2.760,82 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
RPB-1600-12
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Meanwell RPB1600 12V/100A Akü Şarj Cihazı karakteristiğine en uygun şekilde şarj gerilimi ve akımı sağlayan akü şarj cihazlarıyla akülerinizi şebeke elektriği veya Jeneratörle rahatça şarj edebilirsiniz.
12V - 24V – 48 V akü grupları iç in şarj cihazları mevcuttur.
  • 3 kademeli şarj
  • Büyük ölçekli DC UPS veya acil yedekleme sistemi
  • Dahili aktif PFC fonksiyonu
  • Dahili DC fan ile hava soğutması
  • % 95'e kadar yüksek verimlilik
  • Kısa devre, Aşırı gerilim, Aşırı sıcaklık koruması
  • 2 renkli LED yükleme göstergesi , 2 yıl garantili
  • Güç  : 1600W
  • Çıkış Voltajı :  14.4 V
  • Çıkış Akımı  :  100 Amper
  • Akü Kapasitesi : 330 ~ 1000 Ah
  • Boyut : 300 x 85 x 41mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Mean Well RPB1600 12V/100A Akü Şarj Cihazı Meanwell markalı Mean Well RPB1600 12V/100A Akü Şarj Cihazı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 25.779,94 TL İndirim Fırsatı ile satın al. RPB-1600-12