Mean Well PB1000 12V/60A Akü Şarj Cihazı
30.248,40 TL
19.661,46 TL
%35 İNDİRİM
2.105,58 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
PB-1000-12
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Meanwell PB1000 12V/60A Akü Şarj Cihazı karakteristiğine en uygun şekilde şarj gerilimi ve akımı sağlayan akü şarj cihazlarıyla akülerinizi şebeke elektriği veya Jeneratörle rahatça şarj edebilirsiniz.
12V - 24V – 48 V akü grupları iç in şarj cihazları mevcuttur.
Güç  : 1000W
Çıkış Voltajı :  14.4 V
Çıkış Akımı  :  60 Amper
Akü Kapasitesi : 200 ~ 600 Ah
Boyut : 300 x 184 x 70 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Mean Well PB1000 12V/60A Akü Şarj Cihazı Meanwell markalı Mean Well PB1000 12V/60A Akü Şarj Cihazı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 19.661,46 TL İndirim Fırsatı ile satın al. PB-1000-12