Mean Well LRS-150-48 Metal Kasa Adaptör
1.665,30 TL
1.032,49 TL
%38 İNDİRİM
110,57 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
LRS-150-48
Fiyat
Stok Durumu
Mevcut
Meanwell metal kasa  güç kaynakları yüksek perpformans ve kalite sunan global bir üreticidir.
Güç : 158 W
Vdc : 48 V
Amper : 0 - 3.3 A
Dc Ayar : 43.2 - 52.8  V
Çalışma Sıcaklığı : -30°-+ 70°
Ölçüler : 159x97x30 mm