MDR-100-12
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Giriş  :     85 ~ 264 VAC
Çıkış  :     12 VDC
Güç  :       90  Watt
Amper  :  7.5 Amper
Ebat  :      55 x 90 x 100 mm
 Universal AC giriş / Tam skala
 Korumalar : Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj
 DIN Ray montajı, TS35/7.5 yada 15
 Serbest hava akışı soğutmalı
 DC için LED göstergesi
 NEC sınıf 2 / LPS uyumlu
 Yük gerektirmeyen güç tüketimi <0.75W
 Çalışma sıcaklığı aralığı: - 20 ~ + 70 ° C
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
MeanWell 90W 12VDC 7.5A Ray Montaj Güç Kaynağı Meanwell markalı MeanWell 90W 12VDC 7.5A Ray Montaj Güç Kaynağı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 2.001,64 TL İndirim Fırsatı ile satın al. MDR-100-12
MeanWell 90W 12VDC 7.5A Ray Montaj Güç Kaynağı