IDR-120-24 Ray Montaj Güç Kaynağı
1.911,00 TL
1.146,60 TL
%40 İNDİRİM
122,79 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
IDR-120-24
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
IDR-120-24 Ray Montaj Güç Kaynağı Özellikleri
MARKA ISISO
GÜÇ 120 W
ÇIKIŞ 24 VDC
AKIM 5 A
Ölçüler : 65,5 X 125,2 X 100 mm