EDR-120-24
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Giriş : 90 ~ 264VAC // 120~370VDC
Çıkış : 24 VDC
Güç : 120 Watt
Amper : 5 Amper
Ebat : 40 x 125 x 114 mm
Universal AC giriş / Tam skala
Korumalar : Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj
DIN Ray montajı, TS35/7.5 yada 15
Serbest hava akışı soğutmalı
Çalışma sıcaklığı aralığı: -20 ~ + 60 ° C
DC için LED göstergesi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
MeanWell 120W 24VDC 5A Ray Montaj Güç Kaynağı Meanwell markalı MeanWell 120W 24VDC 5A Ray Montaj Güç Kaynağı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 1.490,58 TL İndirim Fırsatı ile satın al. EDR-120-24
MeanWell 120W 24VDC 5A Ray Montaj Güç Kaynağı