EDR-120-12
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Giriş  :     90 ~ 264 VAC
Çıkış  :     12 VDC
Güç  :       120  Watt
Amper  :  10 Amper
Ebat  :      40 x 125 x 114 mm
 Universal AC giriş / Tam skala
 Korumalar : Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj
 DIN Ray montajı, TS35/7.5 yada 15
 Serbest hava akışı soğutmalı
 DC için LED göstergesi
 NEC sınıf 2 / LPS uyumlu
 Yük gerektirmeyen güç tüketimi <0.75W
 Çalışma sıcaklığı aralığı: - 20 ~ + 60 ° C
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
MeanWell 120W 12VDC 10A Ray Montaj Güç Kaynağı Meanwell markalı MeanWell 120W 12VDC 10A Ray Montaj Güç Kaynağı ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 1.529,62 TL İndirim Fırsatı ile satın al. EDR-120-12
MeanWell 120W 12VDC 10A Ray Montaj Güç Kaynağı