DB-635-2.5-5 FA NOKTA KIRMIZI LAZER 50mt
3.276,00 TL
350,83 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
DB-635-2.5-5 FA
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Özellikler :
Mevcut dalga boyu: 635nm
Boyut: dia.14mm x len.45mm
Çıkış gücü: 2.5mW
Çıkış diyaframı: dia.5mm
Çalışma gerilimi: DC 5V
Çalışma akımı: 50mA'den az
Standart çalışma mesafesi: 50 metre (odak sabit)
Işın karakteri: yuvarlak
Eliptik orantı: 1: 1.04
Kiriş boyutu: yaklaşık 16.1 x 16.8 mm @ 50 m; 32,2 x 33,6 mm @ 100 m