ABB CR-P024DC1 Tipi Kontak : 1 A/K Anahtarlama kapasitesi: 250V-16 A PCB röle
273,00 TL
29,24 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
ABB
Stok Kodu
CR-P024DC1
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Genişletilmiş Ürün Türü:
CR-P024DC1
Ürün kimliği:
1SVR405600R1000
EAN: 4013614498145
Katalog Tanımı:
CR-P024DC1 Geçmeli arayüz rölesi 1c / o, A1-A2 = 24VDC, 250V / 16A
Sitemizde bulanmayan tüm ABB ürünleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ABB CR-P024DC1 Tipi Kontak : 1 A/K Anahtarlama kapasitesi: 250V-16 A PCB röle ABB markalı ABB CR-P024DC1 Tipi Kontak : 1 A/K Anahtarlama kapasitesi: 250V-16 A PCB röle ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 273,00 TL İndirim Fırsatı ile satın al. CR-P024DC1