ABB CR-M024DC3 Tipi Kontak : 3 A/K Anahtarlama kapasitesi: 250V-10 A Minyatür röle
218,40 TL
23,39 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
ABB
Stok Kodu
1SVR405612R1000
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Genişletilmiş Ürün Türü : CR-M024DC3
Ürün kimliği : 1SVR405612R1000
EAN : 4013614497469
Katalog Tanımı : CR-M024DC3 Geçmeli arayüz rölesi 3c / o, A1-A2 = 24VDC, 250V / 10A
Açıklama:
CR-M024DC3 takılabilir arayüz rölesi CR-M (minyatür) Röle aralığından olduğunu. Bu röle 24 V DC kumanda besleme gerilimi ile çalışır ve kontak çıkışı manuel kumandası ve kilitleme için entegre bir mavi test düğmesi vardır 250 V / 10 A nominal kişilerle bir 3 c / o (SPDT) çıkışı vardır .Standart prizler, mantık prizler, takılabilir fonksiyon modülleri, tutucu ve işaretleyici aksesuar olarak mevcuttur.
Sitemizde bulanmayan tüm ABB ürünleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ABB CR-M024DC3 Tipi Kontak : 3 A/K Anahtarlama kapasitesi: 250V-10 A Minyatür röle ABB markalı ABB CR-M024DC3 Tipi Kontak : 3 A/K Anahtarlama kapasitesi: 250V-10 A Minyatür röle ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 218,40 TL İndirim Fırsatı ile satın al. 1SVR405612R1000