960W 48V 20A 180-264V SDR Ray Montaj Güç Kaynağı-SDR-960-48
23.548,98 TL
15.306,84 TL
%35 İNDİRİM
1.639,23 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
SDR-960-48
Stok Yok
ÜRÜN KODU        BESLEME GERİLİMİ                         ÇIKIŞ                EBATLAR
SDR-960-48              180-264VAC                                  48VDC 20A      110 x 125 x 150 mm
  •  Universal AC giriş / Tam skala
  •  Korumalar : Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj
  •  Aşırı sıcaklık koruması
  •  DIN Ray montajı, TS35/7.5 yada 15
  •  Serbest hava akışı soğutmalı
  •  LED çıkış durum göstergesi
  •  %100 tam yük testi
  •  2 yıl garanti
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
960W 48V 20A 180-264V SDR Ray Montaj Güç Kaynağı-SDR-960-48 Meanwell markalı 960W 48V 20A 180-264V SDR Ray Montaj Güç Kaynağı-SDR-960-48 ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 15.306,84 TL İndirim Fırsatı ile satın al. SDR-960-48