240W 24V 10.0A 88-264V SDR Minyatür Ray Montaj Güç Kaynağı-SDR-240-24
8.741,46 TL
5.681,95 TL
%35 İNDİRİM
608,49 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
SDR-240-24
Fiyat
Stok Durumu
Stok Yok
Güç :240 W
Çıkış Voltajı : 24 Vdc
Çıkış Akımı :10 A
Boyutlar : 63x125x114mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
240W 24V 10.0A 88-264V SDR Minyatür Ray Montaj Güç Kaynağı-SDR-240-24 Meanwell markalı 240W 24V 10.0A 88-264V SDR Minyatür Ray Montaj Güç Kaynağı-SDR-240-24 ürünü en ucuz fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile perpaotomasyon.com'dan 5.681,95 TL İndirim Fırsatı ile satın al. SDR-240-24