Ödeme Ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

Ödeme Yöntemleri

Hangi kredi kartları ve hesap kartları ile alışveriş yapabilirim ?

perpaotomasyon.com'da tüm Visa ve Master kredi kartları ile yada hesap kartlarıyla peşin alışveriş yapabilirsiniz, ayrıca seçili bankaların kredi kartları ile 12 aya kadar taksitli alışveriş yapma imkanına da sahipsiniz.

 

EFT/Havale ile nasıl sipariş verebilirim ?

Siparişinizi havale yada EFT ile vermek isterseniz, ödeme sayfasında havale butonunu işaretlemeniz yeterli olacaktır. 

Sipariş işleminin ardından banka bilgilerimize havale/eft ile ödeme yapabilirsiniz. Ödemeniz firmamıza ulaştığı anda siparişiniz hazırlanarak kargoya teslim edilir.


Kapıda ödeme yapabilir miyim ?

perpaotomasyon.com'da kapıda ödeme sistemi bulunmamaktadır.


Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.


Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ödeme ve Teslimat hakkında aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz