Üyelik Sözleşmesi

Perpa Otomasyon tarafından işletilen web sitesine hoşgeldiniz. Perpa Otomasyon web sitesi size verdiği hizmetleri aşağıda belirtilen uyarı, şart ve koşullara bağlı olarak sunmaktadır. Bunun dışında herhangi bir Perpa Otomasyon web sitesi hizmetini kulandığınızda (Örnek: Adreslerin saklanması) bu anlaşmada belirtilen ve servise özel şartlara uyacağınızı kabul edersiniz. Perpa Otomasyon; site içeriğini ve bu şartları uygun gördüğü anda değiştirme hakkını saklı tutar. Perpa Otomasyon web sitesine erişmeniz, gezmeniz ve / veya herhangi bir şekilde kullanmanız durumunda bu anlaşmada 

belirtilen tüm şartları kabul etmiş olursunuz. Lütfen devam etmeden anlaşmayı okuduğunuzdan emin olunuz.


SİTE KULLANIMI


Bu siteye erişmeniz, gezmeniz ve / veya herhangi bir şekilde kullanmanız için 18 yaşından büyük olduğunuzu veya eğer 18 yaşından küçükseniz ebeveyninizin denetiminde eriştiğinizi, gezdiğinizi ve / veya herhangi bir servisini kullandığınızı garanti edersiniz.


Bu anlaşmanın şartlarına bağlı olarak Perpa Otomasyon size yalnızca siteye erişim, gezme, kişisel alışveriş yapma ve / veya herhangi bir servisini kullanmanız için limitli, fesh edilebilir, transfer edilemez ve kişiye özel olmayan bir hak verir. Sitede yer alan hiçbir resim, bilgi, görüntü, müzik, fiyat bilgisi ve tablo önceden Perpa Otomasyon tarafından yazılı izin alınmadan yayınlanamaz, kopyalanamaz, herhangi bir kayıt edici aygıt ile kaydedilemez, tekrar üretilemez, çevrilemez, değiştirilemez, ters-mühendislik işlemlerine tabi tutulamaz, demonte edilemez ve ayrıştırılamaz. Bunlardan herhangi birini veya hepsini ihlal etmeniz durumunda siteye erişim hakkınız bilgi verilmeden iptal edilir.


Perpa Otomasyon'nun yazılı izni olmadan site altında yer alan hiçbir bilgi, görüntü, medya dosyası ticari amaç için kullanılamaz. Perpa Otomasyon  gerekli görmesi durumunda servis vermeme, hesap kapatma ve / veya sipariş iptal hakkını saklı tutar.


Perpa Otomasyon web sitesine herhangi bir şekilde gönderme (upload) yapamazsınız, dağıtım yapamazsınız veya Perpa Otomasyon web sitesini kullanarak yayımlayamazsınız. Ayrıca Perpa Otomasyon web sitesini kullanarak 

a) herhangi bir telif hakkı, markası veya hakları başkası tarafından tutulan bir bilgiyi yayınlayamazsınız. 

b) pornografik içeriği olan, başkalarını aşağılayan, iftira içeren veya nasyonel ve internasyonel hukuk kurallarını çiğneyen bilgi, bildiri yayımlayamazsınız 

c) herhangi bir virüs, worm (write-once-read-many), yanlışlık içeren, açık içeren ve truva atı olan programları yükleyemezsiniz.


Perpa Otomasyon size siteye erişiminiz ve bazı özellikleri kullanmanız için gerekli olan bir şifre verir.Perpa Otomasyon  bu şifre her kullanıldığında sizin tarafınızdan kullanıldığını varsayar, BU ŞİFRENİN SAKLANMASI SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR. Tarafınıza tahsis edilen şifrenin 3. şahıslar tarafından kullanılmasından dolayı oluşacak FİNANSAL sorumluluklar da dahil olmak üzere tüm yükümlülükler size aittir. Tarafınıza özel olarak tahsis edilen bu şifrenin saklanması, güvenliği ve şahsınıza münhasırlığı şahsi sorumluluğunuz dahilindedir. Şifrenizin bilginiz dışında kullanıldığını düşünüyorsanız derhal Perpa Otomasyon ’u uyarmanız ve hesabınızın kapatılmasını istemeniz gerekmektedir.


TELİF HAKLARI


Perpa Otomasyon web sitesinde ve tüm alt alanlarında yayınlanan metin, grafik, düğme ikon, resim, görüntü, ses dosyaları, video dosyaları, görüntü dosyaları ve programlar (tamamı "İçerik”) sadece Perpa Otomasyon 'a veya onun içerik sağlayıcılarına aittir. Perpa Otomasyon web sitesinin derlenmesi ve "İçerik” oluşturulması sadece Perpa Otomasyon 'a aittir. Perpa Otomasyon web sitesinde  kullanılan her türlü yazılım Perpa Otomasyon 'a  ve / veya Perpa Otomasyon web sitesi yazılım sağlayıcılarına aittir. Tüm "İçerik” , "Derleme” ve "Yazılım” Türkiye Cumhuriyeti ve Uluslararası kurallara göre korunmaktadır.


MARKA


Perpa Otomasyon web sitesi isimlerini çağrıştıracak servisler kullanımı, bu servislerin 3. şahısları şüpheye düşürecek şekilde kullanımı tamamen yasaktır. Perpa Otomasyon web sitesi isminin internet sitelerinin meta-tag’lerinde kullanımı kesinlikle yasaktır.


KARGO


Perpa Otomasyon web sitesine verdiğiniz siparişler Perpa Otomasyon tarafından anlaşmalı olarak çalışılan kargo şirketi ile adresinize gönderilecektir. Ürününüzün kaybolması, kırılması veya kullanılamayacak duruma gelmesi durumunda oluşacak masrafların karşılanması için ürünü kargo görevlisinden teslim almayarak, tutanak tutturmalısınız. Aksi durumlarda Perpa Otomasyon ürüne ne zaman hasar geldiğini kanıtlayamayacaktır. Bu gibi bir durumun oluşması halinde Perpa Otomasyon'a en kısa zamanda bilgi vermelisiniz.Kargo teslimatlarında ücret herzaman alıcıya aittir.


ANLAŞMANIN FESHİ VE DOĞACAK YÜKÜMLÜLÜKLER


Bu anlaşmada belirtilen maddelere ek olarak Perpa Otomasyon size haber vermeden bu anlaşmayı fesh edebilir. Size bu anlaşma çerçevesinde verilen tüm hakları alabilir. Bu gibi bir durumda karşılaşmanız durumunda anında siteye erişiminizi kesmelisiniz. Bu anlaşmanın feshi durumunda daha önce yapmış olduğunuz alışverişlerden kaynaklanan borçlar iptal olmayacaktır.


ULUSLARARASI ERİŞİM


Perpa Otomasyon web sitesi  Türkiye harici ülkelerden de erişebilirsiniz. Site içerisinde teşhir edilen ürünler bulunduğunuz ülkede olmayabilir. Perpa Otomasyon web sitesi Türkiye dışındaki ülkelere hizmet vermemektedir.


FERAGAT VE SINIRLI SORUMLULUK


AKSİ BELİRTİLMEDİĞİ SÜRECE Perpa Otomasyon web sitesinden SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ HER ÜRÜN BU ANLAŞMA KAPSAMINDADIR. SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜN VE / VEYA ÜRÜNLERİ SİTE ÜST BARINDA BULUNAN SİPARİŞ SEKMESİNDEN (VE / VEYA BU ADRESE BAĞLANTI VEREN DİĞER SAYFALARDAN) TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. BU SİTEDE SATIŞA SUNULAN TÜM ÜRÜN VE HİZMETLER "STOKTA OLMASINA BAĞLIDIR”.Perpa Otomasyon  SİZE HİÇBİR ŞEKİLDE ÜRÜNÜN BULUNDURULACAĞINI GARANTİ ETMEZ. BU SİTEDE YANLIŞLAR, HATALAR, YAZIM YANLIŞLARI (TİPOGRAFİK YANLIŞLIKLAR) OLABİLİR. Perpa Otomasyon WEBSİTESİ  HİÇBİR ŞEKİLDE KESİNTİSİZ VE HATASIZ BİLGİ VERDİĞİNİ GARANTİ ETMEZ.


Perpa Otomasyon WE SİTESİ BU SİTENİN KULLANIMINDAN DOLAYI OLUŞACAK HİÇBİR ZARAR VE HASARA KARŞI SORUMLU DEĞİLDİR. SİPARİŞİNİZ SONRASI OLUŞACAK OLAN ZARARLARDAN DOĞACAK OLAN TOPLAM YÜKÜMLÜLÜKLER HİÇBİR ZAMAN SİZİN O SİPARİŞİNİZİN TOPLAMINDAN FAZLA OLAMAZ.


YAZIM HATALARI


Perpa Otomasyon web sitesinde satışa sunulan ürün veya ürünlerin eklenmesi sırasında tedarikçi firmalardan kaynaklanan ve / veya insan hatasından oluşmuş ve / veya oluşacak olan yazım hatalarından Perpa Otomasyon sorumlu değildir.


Perpa Otomasyon web sitesinde yanlış listelenen ürünlerin satın alınması durumunda, kredi kartınızdan tahsil edilsin ve / veya edilmesin, Perpa Otomasyon hesaplarına havale edilsin ve / veya edilmesin, bu siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlarda Perpa Otomasyon web sitesi  kredi kartınıza ödediğiniz tutarı iade edecektir veya gönderdiğiniz banka hesabınıza iade yapacaktır.


BAĞLANTILAR

Perpa Otomasyon web sitesi içerisinde 3. şahıslara ait sitelere bağlantılar olabilir. 3. şahıslar tarafından işletilen bu sitelerin içeriğinin ve bilgilerinin Perpa Otomasyon’nun sorumluluğunda olmadığını kabul edersiniz.


TELİF HAKLARI ŞİKAYETLERİ


Perpa Otomasyon 3. şahısların entellektüel haklarına saygı gösterir. Eğer size ait olan bir bilgi telif haklarına aykırı olarak yayınlanmaktaysa lütfen en kısa zamanda info@perpaotomasyon.com  elektronik posta adresine ve / veya +90 212 912 36 86 no’lu Müşteri Hizmetleri telefonuna bilgi veriniz.


ÖNLEMLER


Bu anlaşmada belirtilenlerin dışına çıkılması durumunda Perpa Otomasyon  alacağı önlemleri kabul edersiniz. Perpa Otomasyon  ile anlaşmanızı bozmanız durumunda Perpa Otomasyon kendisine verilen zararın telafisini isteyebilir.


Bu telafi işlemi sırasında oluşacak avukat masrafları, mahkeme masrafları vb. her türlü masraf tarafınıza aittir.


SORUMLU MAHKEMELER


Bu site Perpa Otomasyon tarafından yaratılmıştır ve kontrol edilmektedir. Perpa Otomasyon ile oluşacak tüm sorunlarda İstanbul Mahekemeleri yetkilidir.


ADRESİMİZ


Lütfen tüm sorunlarınızı ve yorumlarınızı bu adrese gönderin:


Perpa Otomasyon


 PERPA TİCARET MERKEZİ B Blok Kat:6 No:683 Mavi Avlu Şişli - İSTANBUL


 


Tel :+90 212 912 36 86