Gizlilik ve Güvenlik

Online alışverişin güvenli adresi perpaotomasyon.com’dasınız. Güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.


Kişisel bilgilerin paylaşılıyor mu?

perpaotomasyon.com’dan alışveriş yaparken verilen kişisel bilgiler (adres, telefon numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla asla paylaşılmaz.

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, tarayıcının altında “Güvenli SSL” sertifikası ve PCI-DSS uyumluluğu bulunmaktadır. Bu sertifika, tarayıcıyla gönderdiğin hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, perpaotomasyon.com da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçmiştir.


Kart bilgilerini saklıyor muyuz?

Hayır. perpaotomasyon.com kişisel bilgilerini, kart numarası ve şifrelerini kaydetmez, saklamaz. Verdiğiniz her siparişte kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur. perpaotomasyon.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. 


3D Secure / 3 Boyutlu Güvenlik nedir?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kart için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişte ödemenin aktarılması için; kart sahibinin cep telefonuna gelen şifreyle alışverişi onaylaması gerekir. perpaotomasyon.com'dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartının bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.