50mm Sunline İzolasyon Bandı

500.00 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava
%10 indirim 85,11 TL 76,61 TL (Kdv Dahil)
Marka : Sunline
Ürün kodu : 50mmPolyimid
Ürün Menşei : Belirtilmedi
Stok Durumu : Ön Sipariş
Ürün Detayları

50mm Sunline İzolasyon Bandı 


50 mm Yüksek sıcaklık silikon ile kaplanmış izolasyon taban malzemesi olan bant, mükemmel bir izolasyon performansı sergiler.


Lehimleme işlemlerinde, bord üzerinde bulunan ve işlem yapılmayacak olan diğer bileşenleri (entegre v.b.) yüksek sıcaklık dayanıklılığı sayesinde koruyan Sunline Polyimid Yüksek Isı İzolasyon Bantı (50mm), yüksek sıcaklık silikon ile kaplanmış izolasyon taban malzemesidir. 


Yüksek ısıya dayanıklı bant, mükemmel elektrik performansı ile mükemmel bir izolasyon sağlar. Elektronik transformatörler, motorlar, bobinler, kapasitörler ve değişken frekans güç kaynağı gibi yüksek ısı yalıtım gerektiren ürünlerde; yüksek dereceli elektrik ekipman yalıtım koruma ve düzeltme lityum pil pozitif ve negatif kutup yalıtımlarında; telefon lityum pil üretimi çemberleme işlemlerinde bandı güvenle kullanabilirsiniz. 300°, 250°, uzun süreli yüksek sıcaklık direnci yüksek sıcaklık dayanımı sağlar. 


50mm Sunline İzolasyon Bandı  Uygulama Alanları 

Vernik, sızdırmazlık, ayakkabı, ambalaj, sabit, inşaat ve dekorasyon sektörlerinde 

Yaygın olarak elektronik transformatörler, motorlar, bobinler, kapasitörler ve değişken frekans güç kaynağı vb yüksek ısı yalıtım gerektiren ürünlerde 

Baskılı devre kartı (PCB) , SMT lehimleme  işlemlerinde  oluşan yüksek ısılara karşı diğer ekipmanların yüksek ısıdan zarar görmemesi için izolasyon amacıyla kullanılır.

Yüksek dereceli elektrik ekipman yalıtım koruma ve düzeltme lityum pil pozitif ve negatif kutup yalıtımlarında, telefon lityum pil üretimi çemberleme işlemlerinde kullanılmaktadır.

Taksit Seçenekleri